MISTERIUM BOŻONARODZENIOWE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WILCZYN

W mroźny, niedzielny wieczór 9 stycznia 2017r. miłośnicy słowa i muzyki zebrali się w Gminnym Ośrodku Kultury, aby przeżyć Misterium Bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Wilczynie oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie.
     Spotkanie rozpoczęło się wystąpieniem dyrektora GOK p. Janusza Korzeniewskiego i dyrektor ZSP w Kleczewie p. Anety Kaliny Szczepaniak, która piękną polszczyzną i wyjątkowo ciepło powitała zebraną publiczność i uczniów.
Misterium Bożonarodzeniowe zrobiło ogromne wrażenie na widzach czego dowodem były długie, gromkie brawa, przychylne komentarze i prośby o więcej takich projektów.
     Dziękujemy za obecność niezawodnej wilczyńskiej publiczności, na którą zawsze można liczyć!
     Dziękujemy także radnym Gminy Wilczyn p. Danucie Robak i p. Mirosławie Kuznowicz oraz radnej Powiatu Konińskiego p. Halinie Lenartowicz za wyrażenie w imieniu wszystkich zebranych braterskich słów i podziękowań pod adresem wykonawców i organizatorów tego wydarzenia.