POWIATOWY DZIEŃ NAUCZYCIELA W KLECZEWIE

21 października nasz gimnazjalny chór został zaproszony do udziału w Powiatowym Dniu Nauczyciela. Uroczystość miała miejsce w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie. Mimo tremy, która nie opuszczała naszych uczniów, chór pięknie zaprezentował 5 utworów: „Can you feel the love tonight”, „Way back into love”, „Marry you”, „Niby nic” oraz „Musicie siać”.
     Po występie władze powiatu wręczyły nagrody nauczycielom za ich szczególne osiągnięcia, a uczniowie LO w Kleczewie przedstawili drugą część „Dziadów” – jednego z największych dzieł patrona ich szkoły Adama Mickiewicza. Po uroczystości nadszedł czas podziękowań i gratulacji, których nie zabrakło także dla naszego zdolnego chóru! Kolejny raz gratulujemy występu!