UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Wybiła już godzina!

Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna.

Znów dni popłyną pracowite

Nad książką szkolną, nad zeszytem....

Życzymy Wam wszystkim na początek

szkolnego roku-samych piątek!

Kochani Uczniowie klas pierwszych! Pamiętajcie, że nie taki diabeł straszny, jak go malują i że każdy z nas był kiedyś w pierwszej klasie. Początki na pewno nie będą łatwe, ale wierzymy, że nasza szkoła stanie się Waszą szkołą a nauka w niej niech będzie dla Was owocna i przyjemna.

Mamy nadzieje, że pozostali uczniowie też nie spoczną na laurach i będą brać aktywny udział w życiu szkoły, w Konkursach, zawodach sportowych, rozsławiając imię naszej szkoły na terenie gminy, województwa a nawet kraju.

A Wy drodzy Nauczyciele? Dla Was 1 września oznacza początek ciężkiego, pełnego pracy roku. Życzymy Wam, by współpraca z uczniami układała się jak najlepiej i abyście osiągali sukcesy na polu zawodowym.