NIEZWYKŁE MISTERIUM BOŻONARODZENIOWE

Tajemnica Bożego Narodzenia odsłaniająca prawdę o Panu Bogu, który wchodzi w historię człowieka została przedstawiona w Misterium Bożonarodzeniowym w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Wilczynie i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie.
     Scenariusz oparto na motywach biblijnych, świadectwach różnych autorytetów i rozważaniach dotyczących Bożego Narodzenia. Poruszające serca słowa przeplatane były kolędami i pastorałkami w wykonaniu chóru gimnazjalistów oraz śpiewami solo licealistów. Całość dopełnili gitarzyści ZSP w Kleczewie.
     To integracyjne działanie okazało się strzałem w dziesiątkę! Młodzi ludzie udowodnili, że szeroka współpraca między szkołami owocuje wspaniałym wydarzeniem, które u wielu osób wywołuje łzy wzruszenia.
Serdeczne podziękowania pragniemy przekazać wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób zaangażowały się w przygotowanie tegorocznego Misterium Bożonarodzeniowego.