25 FINAŁ WOŚP- PODSUMOWANIE

Kolejny 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiegał w gorącej atmosferze. Młodzież wraz z nauczycielami naszego gimnazjum jak zwykle stanęła na wysokości zadania. Wśród uczniów znalazło się wielu wolontariuszy, którzy poświęcili swój czas, by kwestować w wielu miejscach naszej gminy. Uczniowie pod opieką nauczycieli zaangażowali się również w organizację atrakcji w Gminnym Ośrodku Kultury w Wilczynie. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się m.in. loteria fantowa oraz kawiarenka, w której można było skosztować pyszności przygotowanych przez młodzież naszego gimnazjum. Sztab WOŚP zebrał ponad 16 tyś. zł!
     Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi chęciami, wysiłkiem, czasem, przyłożyli się do realizacji dzieła, które służy ludziom w potrzebie!