RECYTOWALI W JĘZYKU ANGIELSKIM!

II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim

Dnia 5 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół w Bielicach odbył się II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w języku angielskim.

Do rywalizacji w kategorii szkół średnich zgłosiły się: Zespół Szkół w Mogilnie i Zespół Szkół w Bielicach. W kategorii szkół gimnazjalnych udział wzięły drużyny z: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wilczynie,Gimnazjum im. Księdza Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie oraz gospodarze Gimnazjum w Bielicach.

W jury konkursu zasiedli opiekunowie przyjezdnej młodzieży- nauczyciele języka angielskiego. (skład jury: Pani Julia Witkowska, Pani Mariola Stochlińska, Pan Piotr Perzyna i Pan Bartosz Rólski).

W kategorii klas gimnazjalnych miejsca na podium zajęli:

- I miejsce - Aleksandra Hejnosz (Gimnazjum Mogilno)
- II miejsce - Hubert Szadkowski (Gimnazjum Wilczyn)
- III miejsce - Julia Skowrońska (Gimnazjum Bielice)

W czasie przerwy pomiędzy kolejnymi etapami konkursu uczniowie mieli okazję posłuchać piosenek w wykonaniu uczennicy z Zespołu Szkół w Bielicach Soni Hornatkiewicz.

Zwycięzcy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy dyplomy.